Partneři nadace

Fotbalová asociace České republiky

Nejvetším partnerem Nadace fotbalových internacionálů je Fotbalová asociace České republiky (FAČR). FAČR je organizátorem fotbalu na území České republiky, pečuje o jeho komplexní rozvoj a propagaci, zabezpečuje přípravu a účast reprezentačních týmů České republiky v mezidnárodních soutěžích organizovaných FIFA a UEFA, podporuje profesionální ale především amatérský a mládežnický fotbal.

AC Sparta Praha fotbal, a.s.

AC Sparta Praha je jeden z historicky největších "dodavatelů" hráčů do reprezentačního týmu Československa, respektive České republiky. Jde o šestatřicetinásobného mistra československé a české ligy, dvacetinásobného víteze českého poháru, několikanásobného účastníka Ligy Mistrů UEFA, trojnásobného vítěze Středoevropského poháru. Mezi největší hráčské osobnosti patří mimo celé řady dalších Karel Pešek, Oldřich Nejedlý, Andrej Kvašňák. Jan Berger nebo Jiří Novotný.

SK Slavia Praha - fotbal a.s.

SK Slavia Praha, momentálně nejúspěšnější český klub na evropském poli, je devatenáctinásobný mistr Československa a České republiky, devítinásobný vítěz českého poháru, dvojnásobný účastník Ligy Mistrů UEFA a vítěz Středoevropského poháru. Mezi největší hráčské osobnosti patří mimo celé řady dalších Josef Bican, František Plánička, Antonín Puč, František Veselý, Jan Lála nebo Vladimír Šmicer.

LD Studio.cz

LD Studio.cz je naším partnerem nejen v oblasti tvorby webů. Prvním společným počinem je právě tento nový oficiální web Nadace fotbalových internacionálů. Spolupráce bude pokračovat i nadále. Nyní se zaměříme na grafický design (bannery, pozvánky, letáky, vizitky, atd.). Více se dozvíte přímo na webu: ZDE

  • Grafický design
  • Webové stránky a eshopy 
  • Aplikace/programy
  • Tisk
  • Firemní dárkové degustační balíčky (více o projektu ZDE)

Legendary Cards

Jsme oficiálním licencovaným výrobcem sběratelských hokejových, fotbalových či jiných sportovních kartiček.

Nadace Tipsport

Nadace Tipsport byla založena v roce 2017 a působí v České republice, ovšem část jejích projektů má přesah i na Slovensko. Nadace cílí na podporu a ochranu životního prostředí, zkvalitnění života obyvatel Berounska, podporu sportu i kulturního dědictví a nezapomíná ani na pomoc zaměstnancům holdingu Tipsport.
Nadace Tipsport chce zlepšit život všech obyvatel, chce přispět svojí činností k lepšímu Česku.

Planeo

FAST ČR, a.s. jako jeden z předních a dynamicky se rozvíjejících prodejců spotřební, telekomunikační i kancelářské elektroniky a provozovatel maloobchodní sítě prodejen PLANEO přináší příběh, který stojí za pozornost. FAST ČR zaměstnává přes 850 lidí. Zároveň je Maloobchodní síť PLANEO oficiálním partnerem prestižního fotbalového poháru mládeže FAČR – PLANEO CUP, který probíhá každý rok od září (přípravná kola) až do června (finálová část turnaje). Jedná se o jednu z nejvýznamnějších událostí mládežnického fotbalu v České republice a přináší příležitost změřit síly všem soupeřům z celé republiky. Planeo se zaměřuje i na bývalé fotbalisty v důchodovém věku, kteří reprezentovali naši zemi.

Strom | John Deer

Od roku 1991 se snažíme nabízet ty nejlepší produkty a služby všem farmářům. Lidem, jejichž cílem je uspokojovat základní životní potřeby moderní společnosti. Chápeme, že tato výzva je obrovská a proto je důležité zabezpečit neustálý chod jejich farem. Právě proto jsme vybudovali vlastní hustou prodejně-servisní síť, vlastní expresní distribuci náhradních dílů a celé portfolio kvalitních produktů. Takže se budete moci vždy spolehnout. Dodavatel zemědělské, zahradnické a komunální techniky a techniky pro sportoviště.

Fly United

Profesionální služby pro vaše soukromé i firemní cestování. Spolehlivé a flexibilní zajištění cestovních služeb Vám pomůže v růstu bez ohledu na výzvy, kterým čelíte. Nalezneme pro Vás optimální variantu dopravy do cílové destinace a vychytáme tu nejlepší cenu. Pro Vaši cestu připravujeme komplexní a vzájemně provázané služby s prověřenou kvalitou. Slušnost, vstřícnost, vysoká odbornost a ochota směrem k našim klientům spolu s efektivní týmovou prací je vizitkou naší společnosti.

NaturaMed

Naše společnost NaturaMed Pharmaceuticals je jeden z největších českých dodavatelů vysoce kvalitních doplňků stravy z Norska zabývající se jejich prodejem. Sídlí v Českých Budějovicích a byla založena v roce 2006. Zakladatelé a majitelé společnosti působí v oblasti doplňků stravy ve Skandinávii a ve střední a východní Evropě už přes 30 let.

M&T

M&T má svůj osobitý přístup s přednostmi, které značku charakterizují: výroba designových řad klik z masivní mosazi, technologicky vyspělé zázemí, ale zároveň s velkým podílem ruční práce, s neustálými inovacemi a precizním řešením všech detailů výrobků. Základem je tradiční česká strojírenská výroba, která nám umožňuje profesionálně vyvíjet nové konstrukční řešení, zavádět nové výrobní a technologické postupy, navrhovat inovativní designy, vše se značkou M&T.

Civop

Společnost zahájila činnost v Praze v roce 1993 jako malá rodinná firma. Postupně vyrostla v jednu z největších firem v oboru bezpečnost práce (BOZP), požární ochrany (PO), životního prostředí (ŽP) a revizí se zodpovědností za více než cca 15.000 pracovišť našich klientů na celém území ČR a SR. Aktuálně dáváme velký důraz na synergii všech našich základních služeb BOZP, PO, ŽP a revizí. Principem je, aby měl klient vše řízeno z "jednoho bodu" na stejné úrovni kvality a v jednotném systému, kterým je unikátní CIVOP System.