Partneři nadace

Fotbalová asociace České republiky

Nejvetším partnerem Nadace fotbalových internacionálů je Fotbalová asociace České republiky (FAČR). FAČR je organizátorem fotbalu na území České republiky, pečuje o jeho komplexní rozvoj a propagaci, zabezpečuje přípravu a účast reprezentačních týmů České republiky v mezidnárodních soutěžích organizovaných FIFA a UEFA, podporuje profesionální ale především amatérský a mládežnický fotbal.

AC Sparta Praha fotbal, a.s.

AC Sparta Praha je jeden z historicky největších "dodavatelů" hráčů do reprezentačního týmu Československa, respektive České republiky. Jde o šestatřicetinásobného mistra československé a české ligy, dvacetinásobného víteze českého poháru, několikanásobného účastníka Ligy Mistrů UEFA, trojnásobného vítěze Středoevropského poháru. Mezi největší hráčské osobnosti patří mimo celé řady dalších Karel Pešek, Oldřich Nejedlý, Andrej Kvašňák. Jan Berger nebo Jiří Novotný.

SK Slavia Praha - fotbal a.s.

SK Slavia Praha, momentálně nejúspěšnější český klub na evropském poli, je devatenáctinásobný mistr Československa a České republiky, devítinásobný vítěz českého poháru, dvojnásobný účastník Ligy Mistrů UEFA a vítěz Středoevropského poháru. Mezi největší hráčské osobnosti patří mimo celé řady dalších Josef Bican, František Plánička, Antonín Puč, František Veselý, Jan Lála nebo Vladimír Šmicer.

Vinařství Paulus

Tradiční vinařství z Pavlova je dlouholetým partnerem Nadace fotbalových internacionálů. Vychází z historie a vinařské tradice Pavlova. Tomu odpovídá i výběr odrůd, které pěstuje na pavlovských viničních tratích Sahara, U Božích muk a Stará Hora.

H2Europe

H2 Europe je jediná společnost v Evropě, která má fungující molekulární vodík z kapsle s nejvyšší produkci vodíku na trhu s exkluzivitou prodeje pro státy EU. Byla založena v České republice na podzim roku 2016 na základě spolupráce několika profesionálů v síťovém marketingu a předních odborníků z oblasti THE MOLECULAR HYDROGEN THERAPY a potravinových doplňků. Společnost H2 Europe si získala respekt uvedením produktu Recovery H2 (vodíkových kapslí do vody s měřitelnými výsledky tvorby vodíku).

Milan Kounovský

Renomovaný kreslíř a karikaturista Milan Kounovský spolupracuje s Nadací fotbalových internacionálů od roku 2020. Jeho kresby se pravidelně objevují v předních českých denících, týdenících a magazínech. Ilustroval i celou řadu knih a publikací. Pro Nadaci fotbalových internacionálů připravuje kresby jako dárky k jubileím bývalých reprezentantů.

LD Studio.cz

LD Studio.cz je naším partnerem nejen v oblasti tvorby webů. Prvním společným počinem je právě tento nový oficiální web Nadace fotbalových internacionálů. Spolupráce bude pokračovat i nadále. Nyní se zaměříme na grafický design (bannery, pozvánky, letáky, vizitky, atd.). Více se dozvíte přímo na webu: ZDE

  • Grafický design
  • Webové stránky a eshopy 
  • Aplikace/programy
  • Tisk
  • Firemní dárkové degustační balíčky (více o projektu ZDE)

Legendary Cards

Jsme oficiálním licencovaným výrobcem sběratelských hokejových, fotbalových či jiných sportovních kartiček.

Nadace Tipsport

Nadace Tipsport byla založena v roce 2017 a působí v České republice, ovšem část jejích projektů má přesah i na Slovensko. Nadace cílí na podporu a ochranu životního prostředí, zkvalitnění života obyvatel Berounska, podporu sportu i kulturního dědictví a nezapomíná ani na pomoc zaměstnancům holdingu Tipsport.
Nadace Tipsport chce zlepšit život všech obyvatel, chce přispět svojí činností k lepšímu Česku.

MediÁlnÍ Partneři

Fotbalový týdeník gól

V roce 1967 se měsíčníky Kopaná a Hokej sloučily do nově vzniklého týdeníku GÓL. A protože jeho náklad byl omezený, stalo se z něj brzy „podpultové zboží“. GÓL dal vzniknout Klubu ligových kanonýrů a Klubu ligových brankářů. Dnes vychází v elektronické podobě na www.gol.cz.

i60.cz

i60.cz je největší komunitní portál pro aktivní lidi kolem šedesátky. Na jeho obsahu se z velké části podílejí sami čtenáři, kteří tu sdílejí své zážitky formou příběhů, reportáží, povídek, básní a také prostřednictvím vlastních fotografií a videí.

Jihočeský fotbal

Tradiční informační web o dění v jihočeském fotbale NFI pomáhá zejména s historickými zdroji a fotografiemi.

Football club

Renomovaný magazín pojímající o různorodých fotbalových tématech, tak říkajíc, do hloubky příležitostně připravuje pro bývalé reprezentanty akce, například v době první vlny koronavirové krize rozeslal výtisk aktuálního čísla všem bývalým reprezentantům starším 60 let.