Vydražte retrodres a podpořte Nadaci

27. 9. 2021

Vydražte retrodres a podpořte NadaciVydražte retrodres a podpořte NadaciVydražte ku příležitosti výročí 73 let FK Dukla Praha červený retro dres ze 60. let, který byl mezinárodně vyhlášen jako jeden z nejhezčích dresů vůbec. Naleznete na něm originální podpisy těchto hráčů: Samek, Novák I., Fiala, Vízek, Luhový, Kocourek, Foldyna, Štambacher, Rada, Jelínek. Celý výtěžek z aukce navíc poputuje na podporu Nadace fotbalových internacionálů!

Dukla byla založena dne 1. října 1948, tehdy ještě pod názvem ATK Praha (Armádní tělovýchovný klub). V pátek tomu tedy bude na den přesně 73 let. 

Páteční zápas s Prostějovem začíná v 16:00, doporučujeme ale dorazit už s hodinovým předstihem, jelikož se hned po otevření stadionu v 15 hodin bude na západní tribuně konat autogramiáda klubových legend (zatím potvrzeni: Jan Brumovský, Jan Fiala, František Knebort, Ivan Novák a Václav Samek), kteří se vám budou několik desítek minut podepisovat.

Až do neděle budete mít také šanci vydražit retro dres Dukly Praha podepsaný Ladislavem Vízkem, Petrem Radou, Josefem Jelínkem, Milanem Luhovým a dalšími. Aukce už běží na webu www.sportovniaukce.cz a potrvá až do nedělní půlnoci. Celý její vítěžek poputuje na Nadaci fotbalových internacionálů.