Nečekané a příjemné setkání

6. 6. 2024

Nečekané a příjemné setkáníNečekané a příjemné setkání

Bývalý reprezentant a člen Klubu ligových kanonýrů týdeníku GÓL Tomáš Skuhravý byl v minulých dnech dalším hostem podcastu „Kopačky na hřebíku“, který pro sport.cz pravidelně připravuje publicista Zdeněk Pavlis. Vlastní hodinové natáčení mělo nečekanou a velmi příjemnou předehru.

Na terasu, kde čekali spolu s výkonným ředitelem Nadace fotbalových internacionálů Václavem Tichým až se uvolní nahrávací studio, totiž záměrně zamířil trenér hokejových mistrů světa z nedávného šampionátu v Praze Radim Rulík! Když se srdečně pozdravil s „Bomberem“, tak s širokým úsměvem prohlásil: „Vždycky jsem tě Tomáši obdivoval, co jsi v kariéře, a hlavně v Itálii dokázal!“

Bezprostřední debata tematicky střídavě skákala mezi oběma nejpopulárnějšími tuzemskými sporty a pochopitelně se v závěru stočila k nadcházejícímu fotbalovému EURO v Německu.

Jakou radu by dali na dálku Tomáš Skuhravý svému dlouholetému spoluhráči a Radim Rulík kolegovi na nejsledovanější trenérské židli v zemi Ivanu Haškovi?

„V reprezentaci musí být parta, která táhne jeden provaz. To je základ úspěchu!“, shodli se. Kam až dovedla tým českých hokejistů snad nemusíme připomínat…