Darujte FootballClub legendám

15. 5. 2020

Darujte FootballClub legendámDarujte FootballClub legendám
Renomovaný čtvrtletník FootballClub připravil ve spolupráci s Nadací fotbalových internacionálů akci, v rámci níž budou bývalým reprezentantům a nejen jim zaslány výtisky tohoto populárního titulu. Přispět a rozšířit tak počet obdarovaných můžete přitom i Vy!

Již řada předplatitelů čtvrtletníku akci podpořila a darovala výtisky magazínu Football Club seniorům mezi bývalými hráči (nad 60 let). Jeden výtisk stojí 150 korun, poštovné je hrazeno na náklady magazínu FootbalClub. Počet výtisků, které takto můžete objednat a darovat je libovolný, záleží čistě na Vás.

Budeme moc rádi, když se k nám připojíte!

Podpoříte nezávislý čtvrtletník, můžete potěšit bývalé fotbalisty, pomůžete nezávislým novinářům, českým i zahraničním, bez jejichž textů by Football Club nemohl vycházet.

Stačí kliknout zde, zvolit variantu DARUJTE FC LEGENDÁM, vyplnit údaje (do adresy napsat „Dárek“), případně uvést nějaké požadavky/doplnění do poznámky. V potvrzujícím mailu Vám přijdou platební údaje (na ostatní informace v něm nemusíte brát zřetel). Na daný účet pak můžete uhradit Vámi zvolenou sumu: minimum 150 korun/1 výtisk).