Czech Team 96 věnoval nadaci 500.000,-!!!

Setkání legend v pražském Edenu neboli odveta za finále EURA 1996 z Wembley bylo vskutku povedenou akcí. Český tým oplatil Německu tehdejší porážku 1:2 a v exhibičním utkání zvítězil 6:3

Patnáct tisíc diváků nadšeně aplaudovalo českým fotbalovým legendám za krásné akce i góly v německé síti. Aktéři opravdu na trávníku dokazovali, že ze svého fotbalového umění nic nezapomněli.

cr_nem1

Od začátku byli ústředními postavami utkání Nedvěd s Bergerem, kteří působili, jako kdyby před lety hráčskou kariéru ani neukončili. Ve spolupráci s Karlem Poborským bavili diváky a potvrzovali, proč patří k nejlepším hráčům v české historii.

V 7. minutě Nedvěd krásně vysunul Poborského, který si počkal a připravil snadný gól pro Druláka. Bývalý ligový kanonýr následně po akci Bergera předložil gólovou přihrávku Kukovi.

Neuville sice snížil, ale Nedvěd další skvělou přihrávkou vyslal do sóla Kuku, který se vyhnul ofsajdu a vstřelil svůj druhý gól.

O další snížení se postaral Zickler, pak ale definitivně rozhodl Berger. Nejprve hezkou individuální akcí vybídl ke skórování Poborského a pak nechal promluvit svou pověstnou levačku střelou zpoza vápna k tyči.

Němci poté potvrzovali svou nechuť k porážkám a zatlačili, ale povedlo se jim pouze snížit. Proti větší dramatizaci byl totiž brankář Maier, který předvedl několik skvělých zákroků. A tak definitivu výsledku dala technická střela Kubíka.

cr_nem2

Kromě společenského a sportovního splnila akce ještě také charitativní poslání. Czech Team 96 v čele s Pavlem Kukou a Pavlem Nedvědem věnoval Nadaci fotbalových internacionálů šek na půl milionu korun!!! Ten převzal na hrací ploše o přestávce utkání předseda správní rady Antonín Panenka.

logo

Sponzoři

 
FACR-3D
jablonecSparta    3385_teplice_logo
 ISM                dukla
quo
czech_team-logo

logo_cm3

 

LOGO_PAULUS_BEZ_DOMECKU

 

H2

 

Easysoftware