Aktuality

Fotbalové legendy slavily svoje jubilea

Poslední dubnový den se v restauraci Erpet v Praze na Smíchově na pozvání Nadace fotbalových internacionálů sešli ke společné oslavě svých narozenin sedmdesátníci Vladimír Táborský, Pavel Dyba, František Plass a šedesátník Vladimír Borovička.

Číst dále

 

Změny ve vedení nadace

Na začátku letošního roku došlo ve vedení Nadace fotbalových internacionálů k významným změnám.

Číst dále

 

Svědectví výroční zprávy

Výroční zpráva Nadace fotbalových internacionálů za ro 2013 svědčí o tom, že nadace i po dvaceti letech činnosti plní své poslání: přispívat k materiálnímu i společenskému ocenění fotbalových reprezentantů, a především pomáhat řešit zdravotní i sociální problémy internacionálů, kteří se po skončení aktivní činnosti, v důchodovém věku, s těmito problémy setkávají.

Číst dále

 

Jubilantů je letos dvacet

   V minulosti se málokterý z fotbalistů dočkal při loučení s reprezentačním dresem poděkování a dárku, který by mu připomínal úspěšnou kariéru. Nadace fotbalových internacionálů se proto snaží už od svého založení splácet i tento dluh a oceňuje zásluhy bývalých reprezentantů o dobré jméno našeho fotbalu při příležitosti jejich životních výročí. Dlouho předávali zástupci nadace jubilantům slavícím kulaté narozeniny zlaté hodinky s vyrytým věnováním, které v uplynulých letech převzalo celkem téměř 200 bývalých reprezentantů. Nyní už se tento tradiční dárek předává pouze internacionálům slavícím padesátiny, protože všichni starší jubilanti už tyto hodinky vlastní. Dárky trvalé hodnoty však jsou připravené i pro dříve narozené oslavence.

V roce 2014 bude slavit, anebo už slavilo, kulaté narozeniny celkem dvacet fotbalistů s reprezentační minulostí:

Číst dále

 

Nadace slavila 20 let činnosti

Nadace fotbalových internacionálů slaví v letošním roce 20 let činnosti a součástí oslav bylo také tradiční „ Setkání fotbalových reprezentantů všech generací“,které bylo v hotelu Iris v pražském Edenu „předzápasem“ kvalifikačního utkání reprezentantů ČR s Arménií. Mezi desítkami účastníků byli především dříve narození internacionálové v čele s vůbec
nejstarším z žijících bývalých reprezentantů, třiadevadesátiletým Bohuslavem Vyletalem.

Číst dále

 

Strana 5 z 5

«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»
logo

Sponzoři

 
FACR-3D
jablonecSparta    3385_teplice_logo
 ISM                dukla
quo
czech_team-logo

logo_cm3

 

LOGO_PAULUS_BEZ_DOMECKU

 

H2

 

Easysoftware