Aktuality

Pamětní mince připomenou vicemistry světa z Chile 1962

Jablonecká Česká mincovna rozšířila sérii mincí věnovanou legendám československého a českého fotbalu o další hráče. Po úspěšné emisi s Josefem Masopustem je nyní do zlata a stříbra vyobrazený Josef Kadraba a Jan Lála, vicemistři světa z Chile 1962. V sérii vyjde celkem 11 fotbalistů ze třech slavných generací, které pro Československo a později Českou republiku vybojovali na světových a evropských šampionátech cenné kovy.

Číst dále

 

Smutná zpráva: Zemřel Jiří Hledík, královehradecký patriot a reprezentant

V sobotu 25. dubna 2015 navždy odešla ikona hradeckého klubu Jiří Hledík. Reprezentant České republiky a člen mistrovského týmu Hradce z roku 1960 zemřel v šestaosmdesáti letech po dlouhé těžké nemoci.

Číst dále

 

Alois Hercík slavil osmdesátiny

Bývalý ligový útočník, pohotový střelec s nenapodobitelným driblinkem Alois Hercík oslavil na konci ledna svoje osmdesátiny a Nadace fotbalových internacionálů byla u toho.

Číst dále

 

Kanonýři se sešli na slavnostním obědě

Na konci ledna oslavili svoje šedesáté narozeniny někdejší ligoví kanonýři Ladislav Vízek a Vladislav "Niki" Lauda. Na pozvání Nadace fotbalových internacionálů se začátkem února společně sešli v restauraci Erpet v Praze na Smíchově u slavnostního oběda.

Číst dále

 

Milan Dvořák slavil osmdesátku

Někdejší útočník i záložník elegantního stylu, autor mimořádně tvrdých střel, hráč Bohemians i Dukly - Milan Dvořák, oslavil na konci listopadu osmdesátku.

Číst dále

 

Československé fotbalové legendy na stříbrných a zlatých mincích

Pamětní mince s podobiznou Josefa Masopusta, držitele Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy 1962, byla slavnostně uvedena do prodeje. Jde o první z jedenácti dílů sběratelské série Československé fotbalové legendy, která bude v následujících třech letech čítat zlaté a stříbrné mince dalších deseti slavných borců.

Číst dále

 

Nadace v září opět předávala dárky

V září oslavili svoje významná životní jubilea Alois Grussmann (50) a Verner Lička (60). Mezi gratulanty se samozřejmě zařadila i Nadace fotbalových internacionálů.

Číst dále

 

Otakar Dolejš obdržel čestné členství v nadaci

3. září 2014 se při mezinárodním přátelském utkání ČR-USA dočkal bývalý dlouholetý výkonný ředitel nadace Otakar Dolejš významného ocenění.

_TAU3010

Číst dále

 

Nadace gratulovala Františku Chovancovi

Na konci srpna oslavil bývalý střední obránce nebo záložník František Chovanec sedmdesáté narozeniny.

Číst dále

 

Miroslav Kadlec oslavil padesáté narozeniny

Na konci června oslavil bývalý vynikající stoper a šedesátičtyřnásobný reprezentant Miroslav Kadlec jubilejní padesátku.

 

Číst dále

 

Strana 4 z 5

«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»
logo

Sponzoři

 
FACR-3D
jablonecSparta    3385_teplice_logo
 ISM                dukla
quo
czech_team-logo

logo_cm3

 

LOGO_PAULUS_BEZ_DOMECKU

 

H2

 

Easysoftware