Aktuality

Dalšími jubilanty Jan Mareš a Jiří Čadek

Na konci roku oslavili svá jubilea další bývalí vynikající fotbalisté. Své sedmdesátiny Jan Mareš a osmdesátiny Jiří Čadek.

Číst dále

 

Šedesátiny oslavili Jan Berger a Stanislav Pelc

Na začátek prosince si předseda správní rady nadace a čerstvý sedmašedesátník Antonín Panenka pozval do restaurace Erpet na pražském Smíchově další dva oslavence z řad bývalých fotbalových reprezentantů, aby jim kromě gratulace předal i tradiční zlaté pamětní prsteny.  Koncem října, resp. koncem listopadu oslavili totiž své šedesáté narozeniny Stanislav Pelc a Jan Berger.

Číst dále

 

Ladislav Müller oslavil devadesátiny

Bývalý vynikající útočník Bohemians a Slavie Ladislav Müller oslavil začátkem září významné životní jubileum. Mezi gratulanty nemohli chybět ani zástupci Nadace fotbalových internacionálů v čele s předsedou správní rady Antonínem Panenkou.

Číst dále

 

Nadace předávala další dárky

Nadace fotbalových internacionálů v čele s předsedou správní rady Antonínem Panenkou gratulovala v restauraci Erpet na Smíchově čerstvému sedmdesátníkovi Bohumilu Veselému a šedesátníkovi Pavlu Kloučkovi.

Číst dále

 

Smutná zpráva: odešla legenda českého sportu Josef Masopust

Smutná zpráva zasáhla celou českou sportovní veřejnost. Vicemistr světa z roku 1962, držitel Zlatého míče a český fotbalista století zemřel po dlouhé a vážné nemoci ve věku 84 let.

Číst dále

 

Exhibice v Čelákovicích přinesla nadaci 50 tisíc!

13. června se na malebném čelákovickém stadionu uskutečnilo exhibiční fotbalové utkání mezi týmy Nedvědovy XI a Pivrncovy XI.

Číst dále

 

Czech Team 96 věnoval nadaci 500.000,-!!!

Setkání legend v pražském Edenu neboli odveta za finále EURA 1996 z Wembley bylo vskutku povedenou akcí. Český tým oplatil Německu tehdejší porážku 1:2 a v exhibičním utkání zvítězil 6:3

Číst dále

 

Vladimír Mokrohajský oslavil osmdesátku

Poslední květnové pondělí si Nadace fotbalových internacionálů plnila příjemnou povinnost a na slavnostním obědě v restauraci Erpet gratulovala Vladimíru Mokrohajskému k jeho osmdesátinám.

Číst dále

 

Jubilanti obědvali na Smíchově

Ve smíchovské restauraci Erpet se na slavnostním obědě setkali společně se zástupci nadace bývalí fotbaloví reprezentanti slavící v dubnu svoje jubilea - Josef Vojta, Jiří "Bob" Novák a Pavel Stratil.

Číst dále

 

Pamětní mince připomenou vicemistry světa z Chile 1962

Jablonecká Česká mincovna rozšířila sérii mincí věnovanou legendám československého a českého fotbalu o další hráče. Po úspěšné emisi s Josefem Masopustem je nyní do zlata a stříbra vyobrazený Josef Kadraba a Jan Lála, vicemistři světa z Chile 1962. V sérii vyjde celkem 11 fotbalistů ze třech slavných generací, které pro Československo a později Českou republiku vybojovali na světových a evropských šampionátech cenné kovy.

Číst dále

 

Strana 3 z 5

«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»
logo

Sponzoři

 
FACR-3D
jablonecSparta    3385_teplice_logo
 ISM                dukla
quo
czech_team-logo

logo_cm3

 

LOGO_PAULUS_BEZ_DOMECKU

 

H2

 

Easysoftware