Aktuality

Nadace předávala dárky dalším jubilantům

25.1.2017

Na konec ledna si Nadace fotbalových internacionálů pozvala do tradiční restauraurace Erpet na pražském Smíchově dva bývalé reprezentanty, kteří v nedávné době oslavili svá jubilea, aby jim prostřednictvím předsedy správní rady Antonína Panenky předala dárky a popřála pevné zdraví do nadcházejících let.

Číst dále

 

Jubilanti slavili v restauraci Erpet

1.12.2016

Na poslední listopadový den sezval výkonný ředitel nadace do restaurace Erpet na pražském Smíchově pět letošních jubilantů, aby jim společně s předsedou správní rady Antonínem Panenkou předal dárky, které si pro ně nadace připravila.

Číst dále

 

Karel Poborský křtil vlastní pamětní minci

25.11.2016

V Síni slávy Fotbalové asociace České republiky pokřtil stoosmnáctinásobný český reprezentant Karel Poborský za účasti novinářů a zástupců České mincovny svoji vlastní zlatou pamětní minci.

Číst dále

 

Ve věku 88 let zemřel Zdeněk Procházka

19.10.2016

Smutná zpráva dorazila před několika dny z fotbalové Sparty. Ve věku 88 let zemřel osminásobný bývalý reprezentant Zdeněk Procházka.

Číst dále

 

Zemřel Jiří Tichý-bylo mu 82 let

29.8.2016

Smutná zpráva přišla z rodiště manželky Jiřího Tichého z Podivína na Břeclavsku. Ve věku 82 let tam v pátek zemřel bývalý vynikající reprezentant a stříbrný stoper z Chile.

Číst dále

 

Setkání účastníků ME76 se vydařilo-hráče přijal i prezident

V úterý 21.6.2016 začalo v Hotelu Zámku Berchtold setkání účastníků fotbalového ME 1976, které vyvrcholilo následující den přijetím u prezidenta ČR Miloše Zemana.

Číst dále

 

Smutná zpráva-zemřel Luděk Macela

16.6.2016

Dlouholetý hráč Dukly Praha a československé reprezentace Luděk Macela zemřel v noci na čtvrtek ve věku 65 let po dlouhé a těžké nemoci.

Číst dále

 

Setkání účastníků fotbalového ME 1976

7.6.2016

Nadace fotbalových internacionálů ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky a Hotelem Zámku Berchtold zve všechny své příznivce na setkání s účastníky fotbalového ME 1976.

Číst dále

 

Smutná zpráva přišla z Ďolíčku

30.5.2016

Ve věku šedesáti let zemřel bývalý československý reprezentant a člen legendární jedenáctky Bohemians z osmdesátých let František Jakubec.

Číst dále

 

Svá jubilea oslavili Vladimír Kos a František Jakubec

Ve smíchovské restauraci Erpet popřál předseda správní rady nadace Antonín Panenka dalším dvěma jubilantům.

Číst dále

 

Strana 2 z 5

«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»
logo

Sponzoři

 
FACR-3D
jablonecSparta    3385_teplice_logo
 ISM                dukla
quo
czech_team-logo

logo_cm3

 

LOGO_PAULUS_BEZ_DOMECKU

 

H2

 

Easysoftware