Aktuality

Jubilanti slavili v Erpetu

31.10.2017

V tradiční restauraci Erpet na pražském Smíchově se ke slavnostnímu obědu sešli další bývalí fotbalisté, kteří v nedávné době oslavili významná jubilea.

Číst dále

 

Smutná zpráva - zemřel Vladimír Kos

19.9.2017

Ve věku 81 let zemřel bývalý fotbalový reprezentant, člen stříbrné výpravy na MS v Chile, Vladimír Kos.

Číst dále

 

Jubilanti se sešli na Smíchově

14.6.2017

Významného životního jubilea osmdesáti let se v těchto dnech dožívají bývalé opory Dukly Praha Jan Brumovský a Josej Vacenovský. Mezi oslavenci nechyběli ani šedesátník Jiří Ondra a padesátník Václav Němeček. Opožděně pak nadace gratulovala i Petru Holotovi.

Číst dále

 

Smutná zpráva přišla z Ostravy

14.5.2017

Ve věku 81 let zemřel bývalý dlouholetý brankář Baníku Ostrava Vladimír Mokrohajský.

Číst dále

 

Nadace předávala dárky dalším jubilantům

25.1.2017

Na konec ledna si Nadace fotbalových internacionálů pozvala do tradiční restauraurace Erpet na pražském Smíchově dva bývalé reprezentanty, kteří v nedávné době oslavili svá jubilea, aby jim prostřednictvím předsedy správní rady Antonína Panenky předala dárky a popřála pevné zdraví do nadcházejících let.

Číst dále

 

Jubilanti slavili v restauraci Erpet

1.12.2016

Na poslední listopadový den sezval výkonný ředitel nadace do restaurace Erpet na pražském Smíchově pět letošních jubilantů, aby jim společně s předsedou správní rady Antonínem Panenkou předal dárky, které si pro ně nadace připravila.

Číst dále

 

Karel Poborský křtil vlastní pamětní minci

25.11.2016

V Síni slávy Fotbalové asociace České republiky pokřtil stoosmnáctinásobný český reprezentant Karel Poborský za účasti novinářů a zástupců České mincovny svoji vlastní zlatou pamětní minci.

Číst dále

 

Ve věku 88 let zemřel Zdeněk Procházka

19.10.2016

Smutná zpráva dorazila před několika dny z fotbalové Sparty. Ve věku 88 let zemřel osminásobný bývalý reprezentant Zdeněk Procházka.

Číst dále

 

Zemřel Jiří Tichý-bylo mu 82 let

29.8.2016

Smutná zpráva přišla z rodiště manželky Jiřího Tichého z Podivína na Břeclavsku. Ve věku 82 let tam v pátek zemřel bývalý vynikající reprezentant a stříbrný stoper z Chile.

Číst dále

 

Setkání účastníků ME76 se vydařilo-hráče přijal i prezident

V úterý 21.6.2016 začalo v Hotelu Zámku Berchtold setkání účastníků fotbalového ME 1976, které vyvrcholilo následující den přijetím u prezidenta ČR Miloše Zemana.

Číst dále

 

Strana 1 z 4

«ZačátekPředchozí1234DalšíKonec»
logo

Sponzoři

     
FACR-3D
jablonecSparta    3385_teplice_logo
 ISM                dukla
quo
czech_team-logo

 

LOGO_PAULUS_BEZ_DOMECKU
Easysoftware